Test, ktorý ti prezradí skutočný vek tvojho tela.

Kedy je človek skutočne starý? Keď má 35 alebo 50 rokov? 

Zdravý a vitálny človek bude mať telo mladšie ako je jeho skutočný vek. Získať mladšie telo je aj cieľom ájurvédy a vy tým získate lepšie zdravie.

Anglický vedci zistili, že náš aktuálny vek v skutečnosti nie je  totožný s vekom nášho tela.

Na porovnanie staršie testy celebrit: Madonna mala 50 rokov a jej telo vyzeralo na 35 rokov alebo  telo vtedy 25 ročnej Britney Spears vyzeralo na 30 rokov.  

Otestujte aké staré je vaše telo v skutočnosti, a to nezávisle od vašeho momentálneho veku.
 

Ako získať lepšie zdravie tým, že spoznáte sami seba a čo vám prospieva?

Každý chorý človek sa pýta PREČO? Prečo práve ja? Prečo sa mi to stalo? Padá do zúfalstva, smútku, depresie a často krát beznádeje. 

Ja som prežívala niečo podobné a dobre to poznám a preto viem pochopiť každého chorého človeka, čo prežíva.

1-21813871.jpg

Keď som ako dieťa dostala šedý zákal na obe oči a môj zrak sa rapídne zhoršoval hovorila som si to isté. Prečo sú iné deti zdravé a ja nie? Prečo sa mi to stalo? Všetci spolužiaci boli zdraví, len ja nie.

Striedal sa u mňa žiaľ s pocitom beznádeje. Bol pre mňa veľký problém robiť veci, ktoré iní zvládali ľavou zadnou. Kto ma dobrý zrak, tak si ani neuvedomuje, čo prežíva človek, ktorý vidí hmlisto.

Nevidela som čítať ani písať, keď som to najviac potrebovala v škole. Mala som vtedy 7 rokov. Škola bola pre mňa miesto plné stresu. 

1-118926648.jpg

Pamätam si ako ma učiteľka nútila čítať článok v knihe. Hovorím jej, že ja nevidím čítať aj keď mám 4 okuliare na očiach. Nedala si povedať a len do mňa rýpala a rýpala, aby som čítala. 

Však, čo je to za učiteľku, keď nevie pochopiť ako ma slabo vidiaci človek čítať? To ako keby chcela, aby jej slepec opísal krásnu ženu na druhej strany cesty. 

Nedala mi pokoj, tak som jej musela prinútená čítať ako som vedela. Vymýšlala som si vlastný text. Až potom pochopila...

Takto som mala problém v škole s učiteľmi aj spolužiakmi. Už ma nebavilo stále niekomu, niečo dokola vysvetľovať. Radšej som sa urobila hlupou a tak som mala pokoj. Zistila som, že hlupáka dokážu pochopiť, ale slabo vidiace dieťa nie.

Jediné pozitívum bolo, že som bola veľmi učenlivá, učila som sa rýchlo, mala som skvelú pamäť a nasávala som do seba informácie ako špongia. Čo som počula, to som si pamätala, to bola forma môjho učenia. 

Robila mi problém škola, robili mi problém schody, robila mi problém orientácia a ďalších X vecí, ktoré zdravý človek zvláda bez problémov. Bola som z toho stresovaná, frustrovaná a každý jeden deň bol pre mňa veľký boj. 

Nasledovali operácie očí rok, čo rok a už tu v rannom detstve nastal u mňa zlom. Preto som neskôr začala hľadať systém, ktorý by pomol prirodzenou cestou a menej bolestne. 

1-85001268.jpg

Samozrejme som lekárom vďačná za všetky tie operácie. Vďaka tomu vidím. Vtedy to bolo jediné riešenie môjho problému.

Avšak som aj získala veľkú averziu voči skalpelu. Dnes to už beriem ako to posledné riešenie, ak už nie je iné východisko.

Operácie rok, čo rok? Veď to je strašne veľká záťaž pre organizmus. Keby som po tých operáciach aspoň lepšie videla, nepoviem nič. Nebadala som však žiadnu zmenu. Účinné boli iba prvé dve operácie, keď mi voperovali umelé šošovky. Iba vtedy som lepšie videla.  Potom sa začal mladý detský organizmus brániť voči umelým šošovkám a zrak sa mi zas zhoršoval a nezlepšili to ani každoročné operácie.

Dnes by som si vďaka ájurvéde a vedomosťami, čo som nadobudla vedela poradiť zlepšiť zrak aj pri šedom zákale. Menej bolestnou cestou.

Napriek tomu, že mám operované oči a umelé šošovky v očiach, tak ajurvéda mi stále funguje. Keď robím opatrenia pre zlepšenie zraku, zrak sa mi výrazne zlepšuje a vidím ostrejšie a vyraznejšie farby. Ak zraku pozornosť nevenujem, začne sa zhoršovať. U mňa je to už celoživotné venovanie pozornosti zraku. Naštastie nie je to nič náročné.

 

Všetko zlé je na niečo dobré

Keby som nemala zdravotné problémy, nehľadala by som cestu ako z toho von. V podstate to je dôvod, ktorý ma priviedol k ájurvéde.

Ájurvéda ma nesmierne baví a fascinuje. Zbožňujem ájurvédu a rada sa o svoje ájurvédske poznatky s vami podelím.

Ájurvéda - svetlo nádeje pre chorých ľudí

Ponúkame vám pomoc, aby sme vliali trochu nádeje do vášho života a vy ste mali opäť radosť žiť a smiať sa. A to hlavné, aby ste boli každým dňom zdravší a zdravší. :)

1-10603833.jpg

Pomáhať mi v tom bude aj môj učiteľ ájurvédy Pavol Hlôška a budeme spoločne prikladať polienko nádeje do ohníka až z toho vznikne UZDRAVENIE.

Dovolím si tvrdiť, že Pavol je najlepším ájurvedárom u nás spolu s GOVINDŽIM. Preto bude o vás dobre postarané a mne je cťou spolupracovať s Pavlom. Som vďačná, že som sa mohla učiť od najlepších. Zo srdca ďakujem Pavlovi za všetko, čo ma naučil a za jeho pomoc, keď som to potrebovala. Je to úžasný človek s veľkým Č. 

Viac o Pavol:

Foto: Ja a Pavol, udeľovanie certifikátu za ukončený druhý ročník školy ájurvédy

P1330346.jpg

Svoje zdravie drží každý vo vlastných rukách a je na vás ako  s ním naložíte

Ájurvéda je aj o tom - prevziať zodpovednosť za svoje zdravie do vlastných rúk. Nespoliehajte sa na ľudí v bielých plášťoch, spoliehajte sa sami na seba.

Nesľubujem vám žiadne zázraky. Ukážem vám cestu a na tu sa už každý musí vydať sám. Dostanete rady, dostanete cenné tipy ako byť zdravým človekom...ostatné už záleží na vás...ako budete tieto rady uplatňovať v živote.

Ájurvéda pomáha liečiť toho, kto sa drží jej rád. Keď sa tieto rady prestanú v živote aplikovať, vrátite sa mýľovými krokmi vzad a váš stav sa pravdepodobne vráti späť. 

Ak chcete byť zdraví, treba zmeniť životný štýl, aby sa stal vašim novým pozitívnym návykom. Ako vyzerá zdravý životný štýl podľa ájurvédy?

Viac v článku tu: 

Kto nechce vo svojom živote nič zmeniť, tomu bohužiaľ ájurvéda nepomôže a môže si ušetriť cestu, čas aj peniaze. Ájurvéda je pre tých, ktorí chcú zo sebou niečo robiť a majú odhodlanie zmeniť životný štýl.

Ájurveda učí prevencií, ako predchádzať ochoreniu. Pretože vždy je jednoduchšie chorobe predchádzať ako ju následne liečiť.

Gram prevencie je účinnejší ako kilogram liekov.

Pomôžeme vám byť zdravším

Čo všetko získate?

 • Celoživotný zdravotný plán: Informácie, ktoré dostanete sú určené na celý život. Dostanete plán, ktorý doporučujeme dodržiavať celý život. Všetko je to o návyku. Ak budete tieto rady dodržiavať, budete zdraví. Ak prestanete dodržiavať rady, zdravotný stav sa môže vrátiť späť. 
 • Dostanete presný návod ako sa uzdraviť: Pulzovou diagnostikou sa zistí váš súčasný a vrodený stav. Dostanete presné písomne inštrukcie, čo robiť, aby sa vám prinavrátilo zdravie. Cieľom ájurvédy je dostať sa do vrodeného stavu, vtedy ste zdraví. Súčasný stav je odchylka od vrodeného stavu - vtedy nastáva choroba.
 • Počas konzultácie sa dozviete ako funguje vaše telo: Všetci máme tie isté orgány. Ájurvéda učí, že každého orgány pracujú trochu inak. Dozviete sa ako fungujú vaše orgány a ďaleko viac. Budete prekvapení, čo všetko sa dozviete a ako veľmi to bude na vás sedieť. 
 • Naučíte sa pracovať s dennými a ročnými cyklami: Pre vaše zdravie je dôležité prispôsobiť denný režim času a ročným obdobiam. 
 • Dozviete sa svoje povahové vlastnosti, schopnosti a načo si dávať pozor: V kúpeloch prišla ku mne pacientka a do 15 minút som vyrozprávala všetky jej povahové črty, čo ma rada, s čím má problémy a načo si ma dávať pozor. Bola prekvapená, že tak veľa o nej viem a pritom som ju videla prvý krát v živote. Povedala, že som trafila úplne všetko. Ájurvedár si všíma úplne všetko.
 • Dostanete rady a tipy pre zlepšenie vášho zdravotného problému.
 • Dozviete sa kde robíte chyby a čomu sa vyhnúť, aby ste boli zdraví.
 • Byliny a marmová terapia: Odporučime vhodné byliny,esenciálne oleje a iné prírodné preparáty. Na záver konzultácie sa robí marmová terapia - liečba orgánov cez energetické body na tele. Princíp je podobný reflexoterapií. Marmové body sú väčšie energetické miesta na tele ako reflexné body. 
 • Písomné vypracovanie na mieru: Obsahuje tabuľky rozdelené do kategorií napr. mliečne výrobky, obilniny, koreniny, zelenina, ovocie. V každej kategorií dostanete upozornenie na vhodné a nevhodné potraviny pre vás na mieru na raňajky, obed a večeru. Podľa týchto tabuliek si budete vedieť sami vyskladať ten najzdravší recept pre vás. Strava ma na zdravie najväčší vplyv, až 70%. 
 • Zlepšenie zdravotného stavu: Vaše zdravie vám bude ďakovať a bude vám vďačne, že mu venujete pozornosť a bohato sa vám odmení. 
 • Ozdravenie na telesnej, mentálnej, emocionálnej a duševnej úrovni: Ájurvéda lieči celého človeka komplexne, nielen telo. Lepšie zdravie sa prejaví na všetkých úrovniach. 
 • Pochopenie problému a jeho vyriešenie: S ájurvédou pochopíte kde robíte chyby, ktoré vám ubližujú a dostanete vám na mieru zoznam potravín či iných rád, ktoré vaše zdravie pozdvihnú na vyššiu úroveň. Dozviete sa aké vlastnosti majú jednotlivé potraviny a ako to ovplyvňuje vaše zdravie či už pozitívnym alebo negatívnym spôsobom.
 • Kto som a ako fungujem: Lepšie spoznáte sami seba a čo vám prospieva či naopak neprospieva k tomu, aby ste boli zdraví.
 • Dodatočné e-mailové poradenstvo ZDARMA: Pýtajte sa....ak sa nestihla vaša otázka prebrať na konzultácií a máte nejasnosti, využite dodatočnú konzultáciu cez mail ZDARMA. 
 • Nahrávka z konzultácie na požiadanie: Bude to veľa informácií naraz a všetko si zapamätať bude asi problém. Preto na vaše želanie vieme zabezpečiť zvukovú nahrávku z konzultácie vo formáte mp3. A tak vám neunikne žiadna informácia.
 • Radosť: S vaším zlepšujúcim sa zdravím pribúda radosť zo života. 
 • Zlepšenie nálady: Zdravý človek má viac elánu do života a lepšie zvláda každodenné povinnosti. Smiech, pozitívne myslenie, dobrá nálada je skvelým liekom.
 • Zvýšenie vitality a energie Vďaka novému životnému štýlu budete pociťovať príliv energie. Budete vitálni a dáte zbohom únave. 
 • Prvé výsledky do 2 - 3 mesiacov: Niekto dosiahne výsledky rýchlejšie, niekto pomalšie. Dôležité je dodržiavať písomné pokyny, iba vtedy získate výsledky. Doporučujem zavádzať malé kroky. Najprv zmeníte jednu vec až kým sa nestane návykom. Potom zmeníte ďalšiu vec. Kým sa zmena stane návykom, trvá to cca 30 dní. 

A oveľa oveľa viac...

Osobné ájurvédske konzultácie:

Ak máte záujem o osobnú konzultáciu s pulzovou diagnostikou a vypracovanie zdravotného plánu na mieru stlačte tlačidlo nižšie a vyplňte kontaktný formulár.

Následne vás e-mailom budem informovať o najbližšom voľnom termíne.

Platí sa vopred na účet zálohová čiastka vo výške 10 eur. Táto čiastka je nevratná avšak prenosná na iný voľný termín, ak sa nemôžte zúčastniť konzultácie v dohodnutý termín. 

Ak vám niečo nie je jasné a chceli by ste sa informovať bližšie využite 15-minútovú konzultáciu ZDARMA. Viď. nižšie.

Online ájurvédske konzultácie:

Ak sa z nejakých dôvodov nemôžete zúčastniť osobnej konzultácie, je možnosť vyskúšať konzultácie cez SKYPE. 

Bez pulzovej diagnostiky nie je doporučenie také presné. Napriek tomu vás viem nasmerovať a zostrojiť plán na mieru, s ktorým budete mať výsledky. 

Tu už budem od vás potrebovať viac informácií, aby som čo najpresnejšie stanovila váš konštitučný typ na diaľku.

Stlačte červené tlačidlo nižšie pre viac informácií.

AKO ZAČAŤ?

1. krok – vyplňte kontaktný formulár na konci tejto stránky alebo využite tlačidlo na 15-minútovú konzultáciu zdarma.
2. krok – do 24 hodín vás budem kontaktovať telefonicky alebo cez e-mail.
3. krok – počas telefonátu sa ma pýtajte :) Máte u mňa 15 minútovú konzultáciu zdarma.

V prípade ak ste vyplnili formulár na konci stránky, ozvem sa vám cez e-mail. Pýtajte sa, rada vám zodpoviem.

4. krok – ak sa nám obom myšlienka spolupráce bude páčiť, tak sa spolu pustíme do práce :)

Nenechajte nič na náhodu. Zaslúžite si byť zdraví.

15 - MINÚTOVÁ KONZULTÁCIA ZDARMA

clock-15mins_1_large.png

Chcete sa poradiť? Využite 15-minútovú konzultáciu ZDARMA.

Stačí, ak kliknete na tlačítko nižšie a ja sa vám ozvem a dohodneme si termín konzultácie po telefóne.

Nenechajte nič na náhodu. Ide o vaše zdravie. Kontaktujte ma a využite svoju 15-minútovú konzultáciu zdarma:

Mám záujem o osobnú + pulzovú diagnostiku alebo online konzultáciu. Chcem si dohodnúť termín.

studio - session - Zdenka Vaska_08.jpg

O ZDENKE

Ľudské telo a inteligencia organizmu ma fascinuje. Dlhé roky som hľadala spôsob liečby, ktorý by mal výsledky a prinavrátil stratené zdravie prírodnou cestou.

A našla som ájurvédu, ktorá splnila aj moje náročné nadočakávania. :)

Venujem sa indickej medicíne - ájurvéde a viem vám byť nápomocná s vaším zdravím.

Zároveň som masérka s praxou v Bojnickych kúpeľoch. Rukami mi už prešlo TISÍCE pacientov.

≈ Viac o mne si prečítajte tu ≈

Spolupracujem so svojím učiteľom ájurvédy, ktorý patrí medzi najlepších ajurvedárov u nás.

≈ Viac o Pavol Hlôška tu ≈

Povedali o Zdenke

Môj dlhodobo podľa súčasnej medicíny neliečiteľný problém sa vďaka ani nie ročnému stravovaniu podľa ajurvedy, užívaniu ajurved. liekov a masáži začína naprávať, liečiť.

Ajurvedka Zdenka, veľmi zlatá osôbka, vždy ochotná poradiť, pomôcť.

Maťka Murínová

Zdenka mi spravila 2 hodinovú TOP ájurvédsku masáž. Úžasne ma Zdenkina masáž uvoľnila, nabudila energiou, vyvolala vo mne príjemné pocity a užil som si pri nej neskutočný relax. A masáž hlavy bola zlatý klinec programu.

Michal Kopecký, Vyšná Rybnica, Autor knižného bestselleru Príťažlivosť
Test, ktorý ti prezradí skutočný vek tvojho tela.

Anglický vedci zistili, že náš aktuálný vek v skutečnosti nie je  totožný s vekom nášho tela.

Otestujte aké staré je vaše telo v skutočnosti.

Test, ktorý ti prezradí skutočný vek tvojho tela.

Kedy je človek skutočne starý? Keď má 35 alebo 50 rokov? 

Zdravý a vitálny človek bude mať telo mladšie ako je jeho skutočný vek. Získať mladšie telo je aj cieľom ájurvédy a vy tým získate lepšie zdravie.

Anglický vedci zistili, že náš aktuálny vek v skutečnosti nie je  totožný s vekom nášho tela.

Na porovnanie staršie testy celebrit: Madonna mala 50 rokov a jej telo vyzeralo na 35 rokov alebo  telo vtedy 25 ročnej Britney Spears vyzeralo na 30 rokov.  

Otestujte aké staré je vaše telo v skutočnosti, a to nezávisle od vašeho momentálneho veku.

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.